Güde RFP 12-201-04 (58492) -
Güde RFP 12-201-04 (58492)
Značka: Güde
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: 58492
Čerpadlo do sudu Güde RFP12-201-04 aku * Akumulátorové čerpadlo do sudu vhodné na zavlažování zahrad ze sudů na dešťovou vodu. Hloubka ponoření se dá nastavit teleskopickým nastavením od 540 mm do… •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Čerpadlo do sudu Güde RFP12-201-04 aku
  • Akumulátorové čerpadlo do sudu vhodné na zavlažování zahrad ze sudů na dešťovou vodu. Hloubka ponoření se dá nastavit teleskopickým nastavením od 540 mm do cca 950 mm. Indikátor stavu nabití akumulátoru, uzavírací kohoutek, běžně dostupná zásuvná spojka, teleskopické.
Technické informace:
  • Napájecí napětí: 12 V
  • Třída ochrany: III
  • Přepravovaný objem: 1 500 l / h
  • Maximální dopravní výška: 11 m
  • Maximální velikost částic: 0,5 mm
  • Maximální teplota vody: 35 ° C
  • Spojovací závit: AG 3/4 "
akumulátor:
  • Napětí akumulátoru: 12 V
  • Typ akumulátoru: Li-Ion
  • Kapacita akumulátoru: 2 Ah
  • Výkon akumulátoru: 24 Wh
  • Doba nabíjení akumulátoru: 360 min.
  • Hmotnost akumulátoru: 0,19 kg
Nabíječka:
  • Vstupní napětí: 100 - 240 V
  • Frekvence nabíjecího zařízení: 50 - 60 Hz
  • Výstupní napětí: 13,5 V
  • Výstupní proud: 0,4 A
  • Třída ochrany nabíjecího zařízení: II
  • Rozměry (DxŠxV): 205 x 80 x 600 mm